chivaree روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی – دهم اردیبهشت

chivaree: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی – دهم اردیبهشت همشهری ورزشی

گت بلاگز فضای مجازی معرفی دو کتاب تازه در دومین کارگاه «تازه های IT » فرهنگسرای فناوری اطلاعات

دومین کارگاه «تازه های IT » با معرفی دو کتاب راهنمای جامع MCSE70-744، امنیت در ویندوز سرور 2016 و کتاب MCSE70-740، راه اندازی و ذخیره سازی با حضور دکتر مهر

معرفی دو کتاب تازه در دومین کارگاه «تازه های IT » فرهنگسرای فناوری اطلاعات

گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان در این برنامه که با همکاری انتشارات پارس برگزار می شود، مهران تاج بخش مترجم کتاب به معرفی و آموزش دو کتاب راهنمای جامع MCSE70-744، امنیت در ویندوز سرور 2016 و کتاب MCSE70-740، راه اندازی و ذخیره سازی می پردازد.

عبارات مهم : امنیت
این کتاب ها بروزترین کتاب های انتشار یافته به وسیله انتشارات پندار پارس است که به زودی روانه بازار می شود.

امنیت فضای مجازی، بالاترین اولویت راهبران شبکه هست. با توجه به اهمیت موضوع، جهت نخستین بار شرکت مایکروسافت اقدام به عرضه دوره آموزشی منتهی به مدرک بین المللی در زمینه امنیت در ویندوز سرور 2016 کرده هست. این دوره آموزشی که با کد 70-744 ارائه شده است است دارای عنوان Securing Windows Server 2016 است که در مسیر دریافت مدرک MSCE یکی از دوره های آموزشی است که داوطلب باید آن را بگذراند. با توجه به اینکه در این کتاب تمامی فناوری ها، امکانات و توانایی های موجود در ویندوز سرور جهت ایجاد و حفظ امنیت ارائه شده است هست، بنابراین مطالعه آن جهت همه راهبران شبکه و امنیت، مراکز داده و فضاهای ابری و متخصصان و مدرسان دوره های امنیت سرور و اینترنت توصیه می شود.
مهران تاج بخش فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی در رشته مهندسی کامپیوتر و سخت افزار می باشد. وی دارای تخصص در شبکه های کامپیوتری، امنیت شبکه، هکر قانونمند، آزمون نفوذ، سرممیزی استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات است و در حوزه کامپیوتر دارای تألیف و ترجمه های بسیاری است.
حضور در این کارگاه رایگان است و علاقمندان می توانند جهت حضور به فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی مراجعه یا جهت کسب اطلاعات زیاد با شماره تلفن 66902134 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | آموزشی | فناوری | ویندوز | اطلاعات | کامپیوتر | آی تی | فرهنگ سرای اطلاعات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog